Velkoobchod

Značka GoSAT se na českém trhu pohybuje od roku 2008. Za více než desetiletí se přitom její produkty staly synonymem pro jeden z nejspolehlivějších způsobů řešení příjmu satelitního, pozemního i internetového televizního signálu vůbec. Důkazem budiž několik tisíc spokojených domácností ve městech, na vesnicích i na úplných samotách.

Široký sortiment

Produkty GoSAT dnes pokrývají všechny hlavní způsoby příjmu televizního signálu. S rozšířením formátu DVB-T2 a rostoucí oblibou internetového vysílání „on demand“ se vlajkovou lodí GoSAT staly chytré televize hned v několika variantách úhlopříček. Neméně důležitou součástí nabídky ale i nadále zůstává komplexní satelitní technika. Od antén, přijímačů a satelitních modulů po zesilovače, multipřepínače a konvertory.

Reklamace a servis

Přestože na vysokou kvalitu produktů klademe velký důraz, ojedinělé problémy se mohou objevit v každé výrobě. V GoSAT jsme každopádně na jakékoliv komplikace velmi dobře připraveni. Samozřejmostí je pružné vyřizování reklamací, stejně jako záruční a pozáruční servis.

Jak se stát partnerem?

Pokud uvažujete o zařazení produktů GoSAT do své nabídky, dejte nám vědět na e-mail velkoobchod@gosat.cz nebo na telefon 553 759 096. Vše potřebné spolu probereme osobně.

Zařaďte do své nabídky produkty GoSAT

kontakt foto
Obchodní kontakt
(Po–Pá: 7:00–15:00)