O nás

První satelitní technika GoSAT začala v České republice fungovat už v roce 2008 – od samotného počátku přitom bylo cílem nabízet dostupnou a moderní technologii umožňující příjem televizního vysílání v té nejlepší možné kvalitě. I proto nakonec nabídka GoSAT pořádně vyrostla; od antén, přijímačů a satelitních modulů po zesilovače, multipřepínače a konvertory. S postupným rozšířením formátu DVB-T2 a internetového vysílání se staly aktuálními také set top boxy a chytré televize GoSAT.

Chytrá televize

SMART TV GoSAT aneb brána k nekonečné zábavě. Kromě kvalitního obrazu, podpory DVB-T2 H.265/HEVC i integrovaného satelitního přijímače jsou LED televize GoSAT vybaveny také aplikacemi služeb Netflix, YouTube či Filmbox LIVE. A díky portálu App store lze tuto nabídku navíc pravidelně rozšiřovat. Samozřejmostí je i červené tlačítko pro režim HbbTV, internetový prohlížeč a celá řada dalších funkcí. Pro více informací doporučujeme navštívit jednotlivé produkty v kategorii LED televizory GoSAT.

Satelitní technika

Satelitní moduly, antény, přijímače, zesilovače, rozbočovače, multipřepínače, konvertory i dálkové ovladače. Se satelitní technikou GoSAT lze vytvořit fungující příjem televizního signálu snad úplně kdekoli – ve městech, na vesnicích i úplných samotách. Veškerou techniku naleznete v kategorii Produkty GoSAT.

Ověřená kvalita a podpora

Kvalitu techniky GoSAT už prověřily tisíce spokojených domácností. Součástí všech produktů je český manuál i české rozhraní, v případě jakýchkoli komplikací je samozřejmostí podpora, stejně jako záruční a pozáruční servis.