...cesta ke stovkám programů!

 • Popis

  Značka GoSat nově uvádí na trh řadu LED televizorů s plnou podporou kodeku H.265 HEVC pro snadný přechod na novou vysílací normu DVB-T2. Model GS3260 SMART nabízí celou řadu chytrých a užitečných funkcí, které ve spojení s kvalitním a ostrým obrazem tvoří perfektní volbu chytrého televizoru v této cenové kategorii. K dispozici je také satelitní tuner s podporou funkce Skylink FastScan a automatickou detekcí portu DiSEqC. CI rozhraní Vám umožní použít dekódovací modul CAM s přístupovou kartou ke sledování šifrovaného obsahu. LCD displej s HD ready rozlišením 1366 x 768 vytváří obraz s nádhernými a věrohodnými barvami, vysokým kontrastem a ostrostí. Kvalitní zvuk zajišťuje dekodér Dolby Digital a dvojice integrovaných reproduktorů s celkovým výkonem 10 Wattů. K připojení jiných zařízení je možné použít dva konektory HDMI, 2x USB port, optický SPDIF výstup, sluchátkový výstup a AV konektor. Na zadní straně televizoru jsou umístěny otvory pro montáž VESA držáku s roztečí 100 x 100 mm, čímž lze televizor elegantně instalovat na stěnu.

  SMART TV:
  Mezi nejžádanější funkce patří režim HbbTV (též známý jako „červené tlačítko“), který využívá až 70% majitelů chytrých televizorů. Díky operačnímu systému s jádrem Linux jsou snadno přístupné aplikace Youtube, Netflix, Filmbox LIVE a mnohé další skrze portál App store. Smart rozhraní je intuitivní, snadné k ovládání a nabízí možnost vyhledání tematického obsahu. Samozřejmostí je internetový prohlížeč, zrcadlení displeje mobilního zařízení na obrazovce, či prohlížení dat na síťovém úložišti DLNA. Připojení k internetu a místní síti je možné pomocí Ethernetu, nebo WiFi 2,4 GHz.

  Typ tuneru:
  1x DVB-T2/T/C - plná podpora kodeku H.265 HEVC
  1x DVB-S2/S - funkce Skylink FastScan

  Obraz:
  Úhlopříčka displeje: 32" / 81 cm
  Podsvícení: D-LED
  Rozlišení: 1366x768 HD Ready
  Poměr stran: 16:9
  Jas: 220 cd/m2
  Kontrast: 3000:1
  Odezva: 6,5 ms
  Pozorovací úhel: 178°/178°
  Počet barev displeje: 16,7 M

  Zvuk:
  Integrované reproduktory s výkonem 5 + 5 W
  Zvukové funkce: dekodér Dolby Digital ms11, AV stereo, automatická regulace hlasitosti, nastavitelný režim zvuku, ekvalizér

  SMART funkce:
  HbbTV (červené tlačítko), operační systém Linux, aplikace: Youtube, Netflix, Filmbox LIVE, Internetový prohlížeč T-Browser, Wifi displej, prohlížení DLNA, obchod s aplikacemi App Store, vyhledávání relevatního obsahu, historie prohlížení.

  Funkce TV:
  EPG, PVR nahrávání, Timeshift, připojení k síti Ethernet, WiFi 2,4 GHz, hotelový mód, rodičovská kontrola, titulky, časovač, HDMI CEC ovládání, teletext, nastavitelný jazyk zvuku, aktualizace softwaru přes Internet / USB

  Jazyková lokalizace:
  čeština, slovenština, angličtina, francouzština, němčina, italština,
  španělština, portugalština, řečtina, chorvatština, maďarština,
  holandština, slovinština, srbština, bulharština, ukrajinština, ruština,
  rumunština, polština, dánština, finština, norština, švédština

  Přehrávání USB médií:
  Podporované formáty videa: AVI, MKV, MP4, TS, VOB, MPG, DAT
  Podporované formáty zvukových souborů: MP3, AAC
  Podporované formáty obrázků: JPG, JPEG, PNG, BMP

  Vstup / výstup:
  AV vstup: 1x 3.5 Jack (redukce součástí balení)
  2x HDMI, 1x SPDIF (koaxiální), 1x RJ45, 1x CI+ slot, 2x USB 2.0
  Výstup pro sluchátka:1x (3.5 Jack)

  Ostatní:
  Napájení: 180-240 V~AC 50/60 Hz
  Energetická třída: A+
  Spotřeba energie: 35 W, pohotovostní režim <0,5 W
  VESA montáž: 100 x 100
  Rozměry včetně stojanu: 732 x 477 x 180 mm
  Rozměry bez stojanu: 732 x 435 x 78 mm
  Hmotnost: 4,2 kg

 • Ke stažení 1